Ford Galaxy Hybrid oferuje podróż pierwszą klasą

18.02.2021

Nowego Forda Galaxy Hybrid można zamawiać z tym samym, 190-konnym napędem benzynowo-elektrycznym, który jest montowany w modelu S-MAX Hybrid. Co oferuje nowy Galaxy Hybrid?

Oprócz modelu Ford S Max Hybrid, który oferowany jest klientom, do salonów trafi również Ford Galaxy Hybrid. Układ napędowy to połączenie 2,5-litrowego silnika benzynowego, pracującego w cyklu Atkinsona, litowo-jonowego akumulatora o pojemności 1,1 kWh, silnika elektrycznego i przekładni Forda najnowszej generacji, umożliwia łatwe użytkowanie samochodu aktywnym rodzinom, którym zależy na ograniczeniu emisji CO2 i jednoczesnym cieszeniu się relaksującymi podróżami. Energia elektryczna jest wykorzystywana w inteligentny sposób, aby – zależnie od sytuacji – obniżyć zużycie paliwa silnika benzynowego lub dla zapewnienia na krótkich dystansach cichej, bezemisyjnej jazdy na napędzie elektrycznym.


Galaxy Hybrid, oferujący w standardzie podróż w pierwszej klasie siedmiu pasażerom, jest dostępny w wersjach wyposażenia Trend, Titanium i V-Line. Zapewnia zużycie paliwa na poziomie 6,4-6,6 l/100 km, emisję CO2 w zakresie 148-151 g/km (WLTP) i przyspieszenie 0-100 km/h w 10.0 sekund.

Podobnie jak S-MAX Hybrid, przestronny Galaxy Hybrid oferuje funkcjonalność znaną z pozostałych wersji Galaxy, w tym ponad 1 metr przestrzeni od siedziska do dachu pierwszego i drugiego rzędu siedzeń, 2339 litrów przestrzeni ładunkowej za pierwszym rzędem siedzeń oraz 300-litrową przestrzeń ładunkową po rozstawieniu wszystkich siedmiu foteli.

– Nasz nowy S-MAX Hybrid i Galaxy Hybrid to tylko dwa z 17 zelektryfikowanych pojazdów, które Ford przedstawi europejskim klientom do końca tego roku. Oferujemy szeroką gamę zelektryfikowanych układów napędowych – od miękkich hybryd, po w pełni elektryczne – co oznacza, że każdy klient znajdzie odpowiedni model, dopasowany do swojego stylu życia – powiedział Roelant de Waard, dyrektor generalny Ford of Europe ds. pojazdów osobowych.


Skontaktuj się z nami

Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Styl Inowrocław

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Styl Inowrocław