AutentycznE rozmowy w E-Transicie

AutentycznE rozmowy w E-Transicie. Wywiad z Mają Włoszczowską

17.10.2023

Ford Polska rusza z nowym projektem wideo pod tytułem „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”. Prowadzącą program będzie Beata Sadowska, która do Mobilnego Studia E-Transit zapraszać będzie ciekawych i inspisujących rozmówców. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 2 października 2023 roku na kanale YouTube Ford Polska.

Beata Sadowska – polska dziennikarka i prezenterka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskich mediach. Prowadziła programy w największych stacjach radiowych i telewizyjnych w Polsce, pisała dla ogólnokrajowych magazynów. Autorka czterech książek, uczestniczka wielu maratonów oraz triathlonów oraz mama dwóch synów. Kilka lat temu postanowiła całkowicie odmienić swoje życie. Obecnie prowadzi warsztaty, webinary i wykłady o zdrowym bieganiu, równowadze i zdrowym odżywianiu. Te obowiązki nie przeszkadzają jej być nadal aktywną w sferze dziennikarskiej. Wciąż nagrywa programy, prowadzi podcasty czy pisze, a długa lista jej zawodowych aktywności wzbogaciła się właśnie o kolejną pozycję – program „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”.

Beta Sadowska prowadzi wywiad z Mają Włoszczowską

– Do naszego mobilnego studia zapraszamy gości, którzy dla widzów mogą być wspaniałą inspiracją do dobrego, ciekawego życia lub jego zmiany. Uczestnicy naszego programu żyją swoją pasją, nie boją się wyzwań, a przygoda to ich drugie imię. Odkrywanie świata odbywa się u nich z poszanowaniem przyrody i innych ludzi. To co robią, robią z potrzeby serca, a nie dla zasięgów w mediach społecznościowych. Wspaniałe jest to, że są autentyczni, dlatego inni chcą za nimi podążać. Dzielą się swoją wiedzą i pokazują, że można i przede wszystkim warto żyć ciekawie – mówi Beata Sadowska, prowadząca program „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”.

Mobilne Studio E-Transit

Do stworzenie Mobilnego Studia E-Transit został wykorzystany Ford E-Transit Van, w odmianie nadwozia L4H3 – najdłuższej i najwyższej wersji w ofercie.  Mobilne Studio E-Transit zostało wyposażone w system, który przekształcił elektrycznego Forda w mobilne źródło prądu 230V. Dzięki temu można zasilać potrzebne urządzenia – światła, kamery itp. niezależnie od miejsca, w którym akurat realizowane są nagrania.

Mobilne Studio E-Transit

– Mobilne Studio E-Transit to nasze najnowsze przedsięwzięcie. Stworzyliśmy przestrzeń, która jest mobilna oraz uniwersalna. Specjalnie przygotowany elektryczny Ford E-Transit się studiem programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”. Niezmiernie cieszę się, że prowadzącą ten cykl została Beata Sadowska której życie idealnie wpisuje się w nasze hasło przewodnie Adventurous Spirit (Duch Przygody), odzwierciedlające odwagę, śmiałość, a także emocje – wyjaśnia Mariusz Jasiński, Dyrektor Komunikacji i Public Relations Ford Polska.

Gośćmi Beaty Sadowskiej w nowym cyklu wideo „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” będą goście, którzy odmienili swoje życie i w zgodzie z własnymi marzeniami wybrali swoją pasję. W szczerych rozmowach opowiedzą o swojej karierze, doświadczeniach.

Pierwszy odcinek programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie” ma swoją premierę 2 października 2023 roku na kanele YouTube Ford Polska. Gościem programu będzie Maja Włoszczowska – polska kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy. W rozmowie z Beatą Sadowską opowie o matematyce stosowanej, rowerach, swojej karierze oraz o tym co robiłaby, gdyby nie zajmowała się zawodowo sportem. Dodatkowo odpowie na pytanie, gdzie szukać motywacji i jak radzić sobie ze stresem.

Zapraszamy na pierwszy odcinek programu „AutentycznE rozmowy w E-Transicie”.

  • Ford E-Transit
  • Ford E-Transit

    Wyczekiwany w napięciu. Nieznający kompromisów. Pierwszy w historii Forda w pełni elektryczny samochód dostawczy. Poznaj nowego Forda E-Transit!

    Ford E-TransitFordy Dostawcze


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Styl Inowrocław

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Styl Inowrocław