Focus ST-Line

Modele Puma, Kuga i Focus zyskują 4 lata ochrony – gwarancja i serwis w cenie samochodu

18.05.2023

Ford Polska rozszerzył program dodatkowej ochrony o kolejne modele. Nabywcy modeli Puma, Kuga oraz Focus otrzymają pakiet 4 lat ochrony Ford Protect obejmującej gwarancję i serwis (przeglądy okresowe zgodne z harmonogramem) w cenie zakupu auta.

Modele Puma, Kuga oraz Focus – tak jak inne modele sprzedawane prze Ford Polska – objęte są dwuletnią gwarancją. Stanowi ona pakiet świadczeń obejmujący gwarancję podstawową, ochronę assistance, gwarancję na powłokę lakierniczą oraz gwarancję na perforację korozyjną.

 • Ford Focus
 • Ford Focus

  Przypomnij sobie wszystko, co wiesz o Fordzie Focus. Dołóż do tego więcej komfortowej przestrzeni i eleganckiej stylistyki.

  Ford FocusNapisz do nas


Dzięki programowi Ford Protect – który teraz oferowany jest w cenie wyżej wymienionych modeli – nowi nabywcy Pumy, Kugi oraz Focusa otrzymują Ford Protect na okres 4 lat lub 80 tys. km.

Programem Ford Protect zostały objęte: silnik wraz z osprzętem, skrzynia biegów, układ przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy (z wyłączeniem tarcz, klocków i elementów ciernych), klimatyzacja, ogrzewanie, system audio Forda, system poduszek powietrznych, instalacja elektryczna.

Cena zakupu wyżej wymienionych modeli obejmuje również Kontrakt Serwisowy na 4 lata lub 80 tys. km. Oznacza to, że w cenie pojazdu zawarte są przeglądy okresowe w ilości zgodnej z harmonogramem przeglądowym danego modelu na okres do 4 lat lub 80 tys. km w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy. Kontrakt Serwisowy obejmuje czynności serwisowe oraz wymianę części zamiennych, które są wyszczególnione w karcie przeglądu pojazdu.

 • Ford Kuga na drodze
 • Ford Kuga

  Ford Kuga to SUV nowej generacji, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

  Oferuje bogate wyposażenie w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności już w standardzie.

  Poznaj Forda KugaNapisz do nas


 • Ford Puma ST
 • Ford Puma ST

  Ford Puma ST to nasz pierwszy europejski SUV stworzony z myślą o niezwykłych osiągach, które zapewniają ekstremalne wrażenia z jazdy.

  Ford Puma STNapisz do nas


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Auto Styl Inowrocław

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Styl Inowrocław